Главная » 2015 » Січень » 24
Різноманіття лотерей - як обрати "свою"?

Популярність лотерей на планеті зростає. Для прикладу, кожен другий британець грає у лото мінімум раз на тиждень. Аби залучити нових гравців організатори лотерей  збільшують джек-поти та урізноманітнюють саму гру.
 

 

 

На сьогодні відомі 5 базових лотерей:
- розрядна - добре відома за часів СРСР
- числова лотерея - гравець сам обирає числа, які потім можуть скласти виграшну комбінацію;
- бінго - гравець купує квиток з діапазоном  чисел.  Під час розіграшу  машина випадково видає цифри, які власник квитка закреслює. Якщо послідовність закреслень складе лінію чи певну фігуру - це виграш;
- спортивні лотереї тото - гравець на основі знань у спорті й звісно удачі намагається передбачити результат;
- миттєві лотереї - квиток або електронний пристрій, який відразу відповідає на запитання :виграв чи ні?

 

Єлисей Стратієнко - комерційний директор "УНЛ"
Наибольшей популярностью пользуются числовые лотереи, поскольку здесь вы можете составлять комбинации, выбирать варианты, какую то стратегию свою разрабатывать.

 

В Україні працюють 4 різновиди лотерей, каже Єлисей Стратієнко. Найпопулярніші не лише числові, а й спортивні - тото. Тут потрібен не лише фарт, а й знання, каже Олексій Дибань, гравець у лотереї.
 

Олексій Дибань - гравець в лотереї
Принципы совершенно разные у всех лотерей. Но суть сводится к одному, самое главное это выигрыш. У каждого есть свои определенные методы, как можно выиграть. Хотя в основном, нужно полагаться на удачу, конечно же.

 

Олексій починав як і всі інші - з копієчних миттєвих лотерей. Там - винятково сліпа удача. Трохи згодом почав цікавитися числовими послідовностями, вирішив застосовувати певні знання.
 

Олексій Дибань - гравець в лотереї
Когда ты играешь давно, то у тебя уже есть определенные методы, которые можно использовать, с тем чтобы выиграть. И вероятность того, что ты выиграешь, она конечно же увеличивается.

У різноманітті лотерей Україна нічим не відрізняється від ЄС та США. Відмінність у ставленні держави до цього ринку. На заході влада підтримує лотерейників, в Україні навпаки - знижує довіру людей непевними правилами та політичними іграми. Не дивно, що на Заході лотереї довірє 80% людей, в Україні – вже впала з 20 до 7%.


Рейтинг: 0.0/0

Всего комментариев: 0
Подписка: 1 Код *:

Свіжий випуск
Календар
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Ваша думка
Чи можливо побороти азартний бізнес під вивісками лотерей?
Всього відповідей: 3524
Корисні лінки