Главная » 2016 » Липень » 1
Мінфін не виконує закон про лотереї, бо він їм не подобається - експерт

Міністерство фінансів України, відповідно до законодавства, мало видати ліцензії державним операторам лотерей ще у 2012 році. Однак, відомство не виконувало закон, бо він їм не подобається. Про це в коментарі повідомив експерт у сфері грального бізнесу Данило Гетманцев.
"Зверніть увагу – закон про державні лотереї в Україні був прийнятий у 2012 році, добрий він чи поганий – вносьте зміни до нього. А вони ( Мінфін – ред.) зайняли з 2012 року позицію таку – цей закон є поганий, він нам не подобається і тому ми як орган виконавчої влади не будемо приймати на виконання цього закону ліцензійні умови, щоб не видавати діючим операторам ліцензії. Це злочин", - наголосив експерт.
За його словами, колишнє керівництво Мінфіну мало виконати закон впрродовж 3 місяців. Натомість, вже 4 роки лотерейники змушені працювати без ліцензій.
"З 2012 року протягом 3 місяців вони повинні були прийняти ліцензійні умови, вони це не зробили протягом 4 років. До чого це призвело – що ліцензії у операторів державних лотерей закінчилися всі. Три оператори - три ліцензії скінчилися, але у законі 2012 році досить передбачливо записали норму у перехідних положеннях, що оператор має право здійснювати діяльність безпосередньо на підставі закону до моменту видання ліцензійних умов. З моменту видання ліцензійних умов він звертається за отриманням ліцензії, Мінфін або відмовляє або видає ліцензію і тоді вже там він розбирається. Тобто є правова визначеність, поки цієї правової визначеності нема – оператор діє на підставі Закону", - пояснив експерт.
На його переокання, така службова бездіяльність колишнього керівнитцва Мінфіну є умисною.
"За діями Мінфіну кожного разу хтось безпечно стоїть. Той, хто хоче прийти на заміну тих операторів, які є сьогодні. Бо якщо ми будемо приймати ліцензійні умови сьогодні – то ліцензії потрібно видавати діючим операторам, які до речі абсолютно прозоро здійснюють свою діяльність ще з 70 років минулого століття і перераховували до бюджету шалені гроші кожного року. Але напевне у Мінфіну не було такого наміру їм видавати, тому і блокувалось прийняття ліцензійних умов. Мінфін не мало наміру видавати ліцензії діючим операторам, воно напевно хотіло видати комусь іншому ці ліцензії і для цього було розроблено кілька законопроектів, поданих до ВР. Була ідея повністю відкрити ринок, видавати ліцензії всім, інша ідея – видати американській компанії ліцензії на проведення азартних ігор. Там різні були проекти", - зауважив Д.Гетманцев.


Рейтинг: 0.0/0

Всего комментариев: 0
Подписка: 1 Код *:

Свіжий випуск
Календар
«  Липень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Ваша думка
Чи можливо побороти азартний бізнес під вивісками лотерей?
Всього відповідей: 3521
Корисні лінки