Главная » 2017 » Червень » 12
Держказначейство вважає не ефективною систему контролю, запропонованою Мінфіном у нових ліцензійних умовах
922 GRA 17.02.2019 0

Державне казначейство України у відповіді на запит "Гри Інтересів" заявило, що може контролювати лише державні тиражні лотереї з використанням електронних систем сплати за участь в лотереї. При цьому, як зазначається в офіційній позиції Держказначейства, жодного аналізу та контрольних дій за самим процесом проведення лотерей Казначейством не здійснюється, оскільки це не передбачено чинним законодавством.
Однак, при цьому у нових ліцензійних умовах для провадження лотерейної діяльності, які розроблені Міністерством фінансів України і опубліковані на офіційному сайті відомства, контроль за проведенням лотерей покладається на Держказначейство України. Дана норма виписана у підзаконному акті попри те, що Закону, який би регламентував здійснення Державним казначейством контролю за проведенням лотерей в Україні - наразі немає.      
Крім того, у відповіді Держказначейства йдеться протте, що у проекті нових ліцензійних умов на Казначейство планується покласти контроль  не лише за традиційними тиражними лотереями, а й за іншими, в тому числі, Інтернет-лотереями, миттєвими тощо. Як зазначає Держказначейство, такий контроль не буде дієвим, бо можливості Казначейства наразі дозволяють по суті лише формувати статистичні дані про сплату за участь в лотереї. При цьому дані беруться з бази даних, яку формують самі ж оператори ринку. 
На переконання Державного казначейства України, враховуючи вищезгадане, функцію контролю за проведенням лотерей слід закріпити за Державною фіскальною службою України. 
Нагадаємо, раніше Антимонопольний комітет також висловив свої претензії щодо недосконалості проекту нових ліцензійних умов Міністерства фінансів України і відмовився їх погоджувати.     

 


Рейтинг: 0.0/0

Всего комментариев: 0
Подписка: 1 Код *:

Свіжий випуск
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Ваша думка
Чи можливо побороти азартний бізнес під вивісками лотерей?
Всього відповідей: 3521
Корисні лінки